Kulturagurain

Egutegia

Hurrengo ekitaldiak

Data Eguna Ordua Izenburua
25 OTS IGANDEA 19:00 BIZKARSORO

Iraganeko gertaerak

Data Eguna Ordua Izenburua
24 OTS LARUNBATA 19:00 TEATRO “LA SIRENITA”
18 OTS IGANDEA 19:00 ANATOMÍA DE UNA CAÍDA
18 OTS IGANDEA 17:00 PATRICK
11 OTS IGANDEA 19:00 LOS QUE SE QUEDAN
04 OTS IGANDEA 19:00 OCHO APELLIDOS MARROQUÍS
04 OTS IGANDEA 17:00 MIGRAZIOA: BIDAIA AHAZTEZINA
28 URT IGANDEA 19:00 EL SUEÑO DE LA SULTANA
26 URT OSTIRALA 18:00 GALLETAS DE QUESO -TXO TITELLES COMPAÑÍA
21 URT IGANDEA 19:00 SOBRE TODO DE NOCHE
21 URT IGANDEA 17:00 ROBOT DREAMS
14 URT IGANDEA 19:00 SABEN AQUELL
07 URT IGANDEA 19:00 EL MAESTRO QUE PROMETIÓ EL MAR
07 URT IGANDEA 17:00 ASTO ERREGEA
30 ABE LARUNBATA 19:00 CONCIERTO GOSPEL “ISPIRIT” GOSPEL KONTZERTUA
23 ABE LARUNBATA 19:30 CONCIERTO DE INVIERNO-NEGUKO KONTZERTUA
16 ABE LARUNBATA 17:00 MEDITERRÁNEO.
10 ABE IGANDEA 19:00 O CORNO
10 ABE IGANDEA 17:00 DORAEMON.
03 ABE IGANDEA 19:00 BERPIZTU
03 ABE IGANDEA 17:00 ABENTURA ERRALDOIA
19 AZA IGANDEA 19:00 EL REINO ANIMAL
12 AZA IGANDEA 19:00 BIDASOA 2018-2023
12 AZA IGANDEA 17:00 BOO KWAI ETA MUSEOAREN LAPURRETA
05 AZA IGANDEA 19:00 MISTERIO EN VENECIA
04 AZA LARUNBATA 12:30 LA CASA VACÍA
01 AZA ASTEAZKENA 18:30 HERRI JAZZ IBILTARIA
29 URR IGANDEA 19:30 CERRAR LOS OJOS
21 URR LARUNBATA 12:30 NANCY EN VIETNAM
24 IRA IGANDEA 19:30 LAS CHICAS ESTAN BIEN
24 IRA IGANDEA 17:30 ALAN GIZA ANTENA
17 IRA IGANDEA 19:30 OPPENHEIMER
10 IRA IGANDEA 19:30 BARBIE
10 IRA IGANDEA 17:30 SUPERHEROIEN FAMILIA
26 MAI OSTIRALA 19:30 KANTU BAT GARA
30 API IGANDEA 19:30 BAJO TERAPIA
23 API IGANDEA 19:30 LOS REYES DEL MUNDO
23 API IGANDEA 17:30 OINK OINK
16 API IGANDEA 19:30 MARI(DOS)
02 API IGANDEA 19:30 TODO A LA VEZ EN TODAS PARTES
02 API IGANDEA 17:30 LOKATZ DEABRUAK
29 MAR ASTEAZKENA 18:30 AGURAINGO MUSIKA ESKOLAKO UDABERRIKO KONTZERTUA
26 MAR IGANDEA 19:30 EL TRIÁNGULO DE LA TRISTEZA
26 MAR IGANDEA 17:30 MOMIAK
24 MAR OSTIRALA 12:00 SOLO CRIOS, CRIOS SOLOS
18 MAR - 19 MAR HAINBAT EGUN 19:30 CARRETERA Y MANTA
12 MAR IGANDEA 17:30 IRATI
09 MAR OSTEGUNA 19:00 MENDITOUR 2023
05 MAR IGANDEA 19:30 ORO PURO
26 OTS IGANDEA 19:30 EL SUPLENTE
25 OTS LARUNBATA 18:00 PURO RELAJO